3 GEÇİŞLİ MERKEZİ SİSTEM KATI YAKITLI KALORİFER KAZANLARI

  • slide

3 GEÇİŞLİ MERKEZİ SİSTEM KATI YAKITLI KALORİFER KAZANLARI


  • Merkezi Sistem
  • 3 Geçişli
  • Alev Dönüşümlü
  • Otomatik Isı Kontrolü
  • Yüksek Verimli
  • Dijital Göstergeli


Yeni Sistem:


3 geçişli alev dönüşüm sistemi ile benzerlerinden ayrılan Emtaş katı yakıtlı kat kaloriferleri kazanları üstün teknoloji ile TS EN 303-5 standartlarına uygun olarak her türlü katı yakıtı yakabilecek şekilde üretilmiştir.

Enerji Tasarrufu:


Otomatik ısı kontrol sistemiyle, istenilen derecede çalışma ve durma sağlanır. Tam dijital kontrol panosu ile yanma sağlayan hava, hassas bir şekilde ayarlanır ve kazan istenilen derecede kontrollü bir şekilde ısıtmaya devam eder. Böylece ortamda istenilen ısı derecesi, sabit tutulur. Yakıt bittiğinde ise sistem otomatik olarak kapanır.

Yüksek Verim:


Emtaş 3 geçişli katı yakıtlı merkezi sistem kalorifer kazanları, 3 geçişli alev dönüşüm sistemi ile alevin kazan içerisinde 3 kez döndürülmesi gerçekleştirilerek, alevi daha uzun süre kazan içerisinde tutar. Ayrıca sulu baca sitemiyle de atmosfere çıkan gaz sıcaklığı iyice düşürülür. Böylece kullanılan yakıttan maksimum verim alınır.

Tam Yanma:


Yanma haznesine fan tardımı ile alttan ve sekonder hava kanalı ile üstten hava gönderilir. Kazan içerisinde hava ve gaz sirkülâsyonunu dengeleyen bu sistemde yakıtın kontrollü bir şekilde temiz ve tam yanması sağlanmıştır.

Güvence:


Emtaş katı yakıtlı kalorifer kazanları , her türlü konut ve işyerinin ısınma ihtiyacını gidermek için üretilmiş olup üstün özellikleri ile güvenli ve ekonomik bir ısınmayı sunmaktadır. Ürünlerimiz TSE ve CE belgeli olup 2 yıl garantilidir.

Paylaş
LEAVE A REPLY

Your email address will not be published.


Comment


Name

Email

Url